• Úvodní obrázek
  • Úvodní obrázek
  • Úvodní obrázek

Vinařství Velké Bílovice

navazuje na více než stoletou tradici zpracování hroznů a výroby vína v největší vinařské obci Velkobílovické podoblasti.

Nové kolekce vín

Nenechte si ujít nové kolekce vín, které jsme pro vás vytvořili spolu s jedním z nejlepších vinařů v České republice!

přejít na kolekce nových vín

Servis pro vinaře

Plnění
dusíkových lahví

Plyny dodávané v tlakových lahvích a ve
svazcích lahví. Stlačené plyny, ...

>> více o dusíkových lahvích

Laboratorní
rozbory vína

Výsledky jsme schopni dodat velice rychle
a to proto, že víme, že čas hraje obrovskou roli...

>> více o rozborech vína

Degustační
místo

Zákazník má možnost před nákupem ochutnat
všechny vybraná vína na jednom místě.

>> více o degustačním místu

Vize & technologie

Ilustrační obrázek - vize a technologie

Nejmodernější technologie

Protože patříme ke špičce ve svém oboru, investovali jsme do pořízení nejmodernějších technologií na výrobu vína. Vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků a dokážeme dodat vína v různých obalech od lahví, přes kegy až po bag-in-boxy.

více o technologiích
Ilustrační obrázek - vize společnosti

Vize společnosti

Naší vizí je, se neustále zdokonalovat, jak v oblast technologií, tak i lidských zdrojů, abychom dokázali pružně reagovat na všechna přání našich zákazníků. Sledujeme světové trendy ve výrobě vína a aplikujeme je i v podmínkách České republiky. Proto jako jediní na českém trhu nabízíme vína plněná v bag-in-boxech. Naše produkty oslovují široké spektrum zákazníků od obchodních řetězců, přes gastronomické provozy až po jednotlivé milovníky vína.

O vinařství

Vinařství Velké Bílovice vzniklo v roce 2011, kdy byla zahájena rekonstrukce objektu, která pokračuje dodnes. Avšak počátky objektu sahají až do roku 1946. Firma se zpočátku zabývala pouze nákupem a prodejem vína , dnes již zpracováváme vína z vlastních vinic. Patříme k jednomu z největších dovozců zahraničních vín v ČR, v současné době se zaměřujeme i na produkci moravských vín z vlastních vinic.Díky rozsáhlým investicím do výrobních technologií můžeme kromě řady produktů nabídnout také různé služby, především plnění a prodej kegů a bag-in-boxů. Pro naše produkty i služby hledáme stále nové trhy, a proto se v poslední době zaměřujeme také na export. S výrobní kapacitou 4 miliony litrů, se řadí mezi přední zpracovatele vína v České republice.

více o vinařství