O vinařství

Vinařství Velké Bílovice vzniklo v roce 2011, kdy byla zahájena rekonstrukce objektu, která pokračuje dodnes. Avšak počátky objektu sahají až do roku 1946. Firma se zpočátku zabývala pouze nákupem a prodejem vína, dnes již zpracováváme vína z vlastních vinic. Patříme k jednomu z největších dovozců zahraničních vín v ČR, v současné době se zaměřujeme i na produkci moravských vín z vlastních vinic. Jsme hrdí, že produkujeme:

"Kvalitní moravská
a světová vína"

Díky rozsáhlým investicím do výrobních technologií můžeme kromě řady produktů nabídnout také různé služby, především plnění a prodej bag-in-boxů. Pro naše produkty i služby hledáme stále nové trhy, a proto se v poslední době zaměřujeme také na export. S výrobní kapacitou 4 miliony litrů, se řadí mezi přední zpracovatele vína v České republice.

 

Anenský vrch a U Boží muky

Naše vinice

Naše vinice leží v oblasti Pálavy, jedná se o jedny z nejlepších poloh v rámci České republiky. Všechny práce ve vinohradech jsou vykonávány cíleně, odborně a vědomně podle nejnovějších poznatků z fyziologie rostlin a celkové potřeby daného vinného keře. Proto dokážeme každým rokem vyprodukovat hrozny té nejvyšší kvality. Kvalitní víno se totiž rodí již ve vinici.

 
vinice.jpg